Інновації, Ноу-хау

Асоціація "Укрмашбуд" здійснює підтримку нових технологій, які впроваджуються в сфері машинобудування України, сприяє поширенню досягнень науки, технічних знань, передового досвіду про ефективні технології, впровадження заходів зниження витрат, екологічно чистих технологій.

Для впровадження інноваційних технологій і ноу-хау в економіку України Асоціація "Укрмашбуд" запрошує до співпраці зі світовими компаніями.

- 1 - 

Компанія пропонує інноваційне обладнання для утилізації відходів. Це модульне рішення, яке може бути розташоване безпосередньо в місцях, де існує необхідність в обробці або на звичайному автотранспортному засобі для того, щоб завжди бути вільним і готовим до використання за будь-яких обставин або в аварійних випадках.

Устаткування призначене для зневоднення і стерилізації:

- Міських відходів
- Лікарняних відходів мають ризик інфікування
- Відходів з літаків і суден
- Відходів військових баз
- Відходів боєнь
- Органічних міських відходів
- Випорожнень тварин
- Відходів життєдіяльності

Завантажити - Презентацію обладнання для утилізації.

- 2 -

Компанія надає комплексні системи утилізації відходів, які безпечно утилізувати і перетворювати шкідливі муніципальні відходи (ТПВ) в відновлені ресурси.

Завантажити - Презентацію комплексних систем утилізації відходів.

- 3 -

Компанія пропонує системи внутрішнього очищення і дегазації резервуарів зберігання нафтопродуктів на автомобільних заправних станціях.

Система призначена для виконання планового обслуговування резервуарного парку мережі АЗС. Система дозволяє виконувати внутрішнє очищення і дегазацію резервуарів зберігання палива на АЗС для проведення їх внутрішньої інспекції (дефектоскопії) і виконання ремонтних робіт в резервуарі, в тому числі вогневих. Основною перевагою системи є її повна автономність і можливість виконувати внутрішню мийку резервуара в автоматичному режимі. Система не вимагає підключення до електроенергії, водопроводу та інших ресурсів на робочій майданчику, що дозволяє її використовувати практично при будь-яких умовах або стані АЗС. 

Завантажити - Презентацію системи внутрішнього очищення і дегазації резервуарів.

- 4 -

Компанія пропонує захисні панелі для залізниці, які оберігають і збирають хімічні, нафтові і легкозаймисті відходи при завантаженнях в терміналах, в пунктах подачі товарів і т.д.

Завантажити - Презентацію по панелях для залізниці
.