Новини Асоціаціїї (2018)

30.10.18 

На ім’я Віце-президента УСПП, Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимира Ілліча надійшло запрошення на IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні», який відбудеться цього року в Києві 15 листопада.

Цьогорічний форум стане платформою для обговорення широкого кола важливих та актуальних тем, зокрема:

• Зміни в динаміці розвитку торгово-економічної співпраці України та Польщі за останні роки: які перспективи відкриваються для українського бізнесу;

• Польсько-українське торговельно-економічне співробітництво: бум чи стагнація;

• Транспортний коридор від Одеси до Ґданська: яка готовність митних переходів, портової, залізничної та автомобільної інфраструктури;

• Польсько-українські будівельні та інфраструктурні проекти: куди варто інвестувати бізнесу і які перспективи для виробників будівельних матеріалів;

• Державна підтримка, сприяння, валютне регулювання та фінансово-банківські інструменти для бізнесу обох країн;

• Практичні поради для бізнесу під час виходу на ринок Польщі: реєстрація компанії, податкові нюанси, бухгалтерський облік, отримання дозволів на роботу, тимчасове чи постійне проживання.

Захід традиційно пройде під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Організатори:

• Асоціація Українського бізнесу в Польщі;

• EUCON Юридична Група;

• Польська Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Співорганізатори:

• Міжнародне товариство польських підприємців в Україні;

• Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі;

• Державна інноваційна фінансова кредитна установа.

Серед гостей форуму очікуються підприємці з України та Польщі, які зацікавлені у бізнес-співпраці між двома державами, мають ідеї щодо реалізації спільних проектів та потребують фінансової підтримки для запуску власних стартапів.

Скачати програму форуму

21.06.18

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в нараді з модернізації виробничих потужностей підприємств Асоціації «Укрмашбуд» з впровадженням сучасних високотехнологічних рішень, адаптованих під особливості продукції та виробничі умови.
Нарада пройшла на базі Науково-виробничої фірми «ТЕХВАГОНМАШ» (м.Кременчук, пр. Полтавський 2Д).
У нараді взяли участь: Моторин Артур Миколайович - директор ТОВ «НВФ « ТЕХВАГОНМАШ », керівники підрозділів« ТЕХВАГОНМАШ », керівники і власники підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд».

В ході наради Моторин Артур Миколайович представив можливості підприємства і його виробничу програму. Так само учасники наради мали можливість ознайомитися з виробничими потужностями компанії.

Багаторічний досвід ТОВ «НВФ «ТЕХВАГОНМАШ» дав можливість домогтися глибокого розуміння виробничих процесів в галузі машинобудування. В основі створення підприємств компанія закладаємо принципи гнучкості технології, можливість швидкого переходу з однієї моделі виробу на іншу, мінімальний вплив людського фактора, раціональне використання виробничих площ.

До конкурентних переваг відноситься те, що компанія надає повний набір послуг: від етапу проектування до етапу проведення шеф-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, включаючи виробництво спеціального технологічного устаткування.
Основними напрямками діяльності є:
• комплексне проектування і оснащення підприємств транспортного машинобудування;
• спеціальне технологічне обладнання для виробництва залізничного транспорту;
• технологічне обладнання для ремонту вагонів;
• обладнання для виробництва причіпної та навісної техніки комерційного автотранспорту;
• роботизовані зварювальні комплекси;
• Дробеметне, дробострумне обладнання;
• фарбувально-сушильні камери;
• автоматизовані склади;
• технологічний транспорт;
• обладнання для будівництва та ремонту нафто-, газопроводів.

За результатами наради було прийнято рішення про інтенсифікацію співпраці виробничих підприємств Асоціації «Укрмашбуд» з ТОВ «НВФ «ТЕХВАГОНМАШ» з модернізації їх виробничих потужностей з метою підвищення конкурентоспроможності, зниження собівартості і підвищення якості продукції, що випускається.

06.06.18

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч на запрошення Посольства Фінляндії в Україні та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні - Юха Іларій Віртанена взяв участь в прийомі організованому з приводу візиту до Києва делегації фінських компаній, що працюють в аграрному секторі.
Прийом пройшов в резиденції Посла Фінляндії в Києві (вул. Лютеранська 7/10).
До складу фінської делегації увійшли представники компаній - JPT-Industria Oy, Metallipalvelu Hartikainen Oy, Figen Oy, Suokone Oy, Nipere Oy, Sampo Rosenlew та інших.

Так само на прийом були запрошені представники українського аграрного сектора, відповідних офіційних осіб країни, фінансових організацій і т.д.
Під час прийому Саченко Володимир Ілліч провів ряд коротких переговорів з членами фінської делегації в результаті яких було досягнуто домовленостей про поглиблення взаємовигідного співробітництва Фінських і українських підприємств.

06.06.18

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч відвідав XXX агропромислову виставку АГРО-2018, яка проходить на території НК «Експоцентр України» (пр-т Ак. Глушкова, 1).
Під час перебування на виставці він відвідав стенди підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд», де ознайомився з виставленими зразками техніки і провів короткі переговори з власниками та керівниками підприємств.

06.06.18

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в Узбецько-Українському економічному форумі на тему «Україна і Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин».
Форум пройшов в КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога 16А) з ініціативи Посольства Республіки Узбекистан в Україні та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Узбекистану в Україні - Абдуаліева Алішера Хабібуллаевіча, за підтримки Мінекономрозвитку і МЗС України.
Під час форуму Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів короткі переговори з Міністром економіки Республіки Узбекистан Ходжаєва Ботіром Асаділлаевічем, а так же ряд зустрічей з узбецькими підприємцями.

За результатами проведених переговорів, сьогодні 07.06.2018г., Делегація бізнесменів Узбекистану відвідала український завод - виробник обладнання для харчопереробної промисловості, де ознайомилася з виробництвом і провела переговори із закупівлі устаткування для харчової промисловості.

30.05.18

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні «Білоруського промислового форуму - 2018», який пройшов в м.Мінськ під патронажем Ради Міністрів за участю центральних органів виконавчої влади Республіки Білорусь.

Від України в засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., Віце-президент УСПП - Саченко В.І. і керівники 9 промислових підприємств.

З доповіддю на форумі виступив Перший Віце-прем'єр Республіки Білорусь - Семашко Володимир Ілліч.

На полях Форуму Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів ряд зустрічей, а саме з:
- Міністром Промисловості Республіки Білорусь - Вовк Віталієм Михайловичем.
- Заступником Міністра Промисловості РБ - Гунько Сергієм Мартинович.
- Генеральним директором «Гомельсільмашем» - Камко А. І.
- Керівниками інших Білоруських підприємств.
Під час переговорів були обговорені питання створення спільних проектів і постачання комплектуючих українського виробництва на Білоруські підприємства.

14.05.18 

Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні Ради Міжнародного Конгресу Промисловців і Підприємців (МКПП), який проходив в готелі «POMEGRANATE», м. Салоніки, Грецька Республіка.
У засіданні брали участь представники багатьох країн, а саме:
Азербайджану, Китаю, Кореї, Туреччини, Греції, Латвії, США, РФ, Литви, Румунії, Польщі, Індонезії, Сербії, Македонії, Грузії, Князівства Ліхтенштейн, ФРН, Естонії, Білорусії, Болгарії, Казахстану та ін.
Від України в засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К. і Віце-президент УСПП - Саченко В.І.

МКПП - організація, що має 26 - річну історію, продовжує активно діяти, зберігає популярність в міжнародному бізнес - співтоваристві і активно налаштована на позитивні зміни в перспективі. Девіз організації - «Бізнес - дипломатія в дії».

В ході засідання були обговорені перспективні проекти з потенційними діловими партнерами з Німеччини, Кореї, Литви, Туреччини, Китаю, інших країн.

Так само були розглянуті орієнтири розвитку МКПП - розширення географії з виходом не тільки на традиційні, а й інші регіони світу (Африки, Північної Європи, Азії та Океанії, Південної Америки), запрошення до Конгресу сильних світових компаній, авторитетних у своїх країнах ділових об'єднань.

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів ряд ділових зустрічей і двосторонніх переговорів.

24.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні Пана Альберто Хосе Алонсо відвідав святкування Всесвітнього дня Мальбек. Захід, в якому взяли участь Члени дипломатичного корпусу, представники МЗС України, бізнесмени і кореспонденти ЗМІ, пройшов за підтримки Міністерства Закордонних Справ Аргентинської республіки.

20.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів зустріч з Президентом Торгово Промислової Палати Італії (ТППІ) в Україні - паном Мауріціо Карневале.

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці Асоціації «Укрмашбуд» з ТППІ по налагодженню взаємовигідних зв'язків між підприємствами Італії та України з метою:
організації закупівлі Українськими промисловими підприємствами новітніх технологій, обладнання та комплектуючих в Італії;
рішення транспортних і логістичних питань для підприємств Асоціації в Європі;
створення спільних виробництв;
розміщення замовлень Італійськими підприємстві на виготовлення деталей і комплектуючих в Україні.

20.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в Національному Технічному Університеті України «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського» провів зустріч з Першим Проректором КПІ, Академіком НАН України - Якименко Юрієм Івановичем.

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці НТУУ КПІ та Асоціації «Укрмашбуд», а саме:
впровадження новітніх науково-технічних розробок КПІ в виробництво на промислових підприємствах Асоціації;
проходження студентами КПІ практики на підприємствах Асоціації з можливістю їх подальшого працевлаштування.

19.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «ULF Finance».

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці ULF Finance з Асоціацією «Укрмашбуд» з надання фінансових послуг (лізингу) для підприємств - членів Асоціації.

Бренд ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року.

За цей період:

- профінансовано понад 4000 клієнтів, 45% з яких стали постійними партнерами;
- відкрито 17 представництв у всіх великих містах України, щоб надавати якісну послугу фінансування незалежно від місцезнаходження клієнта;
- розроблені нові програми фінансування модернізації і переоснащення верстатного парку промислових підприємств;
- впроваджені програми фінансування агропромислових підприємств із закупівлі сільськогосподарської техніки і обладнання.

18.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ».

Під час зустрічі були обговорені особливі умови постачання техніки, реалізованої Компанією «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ», для підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд».

Компанія «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ» працює на українському ринку вантажної техніки з 2006 року і спеціалізується на продажу, оренди та обслуговуванні були в експлуатації (б / у) японських, європейських та інших світових виробників навантажувачів. Ресурс такої техніки досить високий для того, щоб стабільно пропрацювати мінімум 5 років без капітального ремонту при ціні на 30-40% нижче нового аналогічного навантажувача.

Компанія продає б / у навантажувачі, штабелери, автонавантажувачі, візки, бічні вилкові навантажувачі японських, європейських і світових виробників - Toyota, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Yale, Clark, Hyster, Sumitomo, Linde, Still і TCM.
Для підприємств, що працюють з вантажем на палетах (стосах, рулонах, біг-бегах або сипучим) поставляється навісне обладнання Cascade, Kaup і ковші, які виготовляються під замовлення ;.
Для будівельних компаній - ковшеві міні-навантажувачі Bobcat і Case.
Для портів - техніку для перевантаження контейнерів - річстакери і спредерні навантажувачі Kalmar, Belotti, Valmet, Fantuzzi, Hyster, Балканкар.

30.03.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП (вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України).
У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління та керівники РВ УСПП, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових організацій, експерти та представники ЗМІ.

В ході засідання було проаналізовано хід реалізації пропозицій щодо відновлення промислового розвитку країни, представлених в «Платформі економічного патріотизму», яка була узгоджена Антикризовою радою громадських організацій України і затверджена на XV розширеному з'їзді УСПП в листопаді минулого року.
Так само було обговорено процес підготовки Стратегії розвитку промислового комплексу України, який опрацьовується в Уряді, а так же ряд законодавчих ініціатив в парламенті, які спрямовані на стимулювання вітчизняне промислове виробництво, сприяти підвищенню конкурентоспроможності української продукції, поліпшення ділового середовища і т. і.

12.03.2018 

На запрошення Агентства Аргентини з інвестицій та міжнародної торгівлі, Міністерства промисловості провінції Санта-Фе, Агентства ProCórdoba і EXponenciAR (організатори виставки Expoagro) і всілякої підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні, а також особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні Пана Альберто Хосе Алонсо , делегація Асоціації "Укрмашбуд" прибувала в Аргентині з 12.03.18г. по 16.03.18г., де взяла участь в Міжнародному круглому столі з питань сільськогосподарської техніки та запчастин, який відбувся в рамках «Expoagro 2018» в Сан-Ніколаса, Буенос-Айрес, Аргентина.

Виставку «Expoagro 2018» відкрив Президент Аргентинської Республіки - Г-н Маурісіо Макрі.

На виставці були представлені Аргентинські та світові виробники техніки та обладнання для сільського господарства.

Техніка була представлена як на виставкових майданчиках, так і в роботі на спеціально підготовленому ділянці виставки - «Технодром».

Делегація Асоціації "Укрмашбуд" провела понад 50 плідних переговорів з представниками Аргентинські компаній, які зацікавлені у виході на Український ринок та взаємовигідній співпраці з Українськими підприємствами - виробниками сільськогосподарської техніки.


З деякими з Аргентинські компаній були досягнуті домовленості про конкретні подальші дії щодо взаємовигідної співпраці. Наприклад такими як:

Bernardin.
Bufalo.
OMBU.
Bec-car.
Pierobon.
Martinez.
El grillo.
TbeH.
Mega.
Piersanti.
LS Silomax
та інші.


Делегація Асоціації "Укрмашбуд" висловила організаторам глибоку вдячність за теплий прийом і можливість провести плідні переговори.

У вільний час були оглянуті пам'ятки Аргентини.

18.03.18г. делегація «Укрмашбуд» повернулася до Києва.

 

27.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в звітно-виборному з'їзді Асоціації фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ), який проходить в приміщенні Національної академії аграрних наук України. Зі звітом Ради АФЗУ за період з 22.12.2014г. по 27.02.2018г. виступив Президент АФЗУ І.Ф. Томич. Після обговорення звіту Ради АФЗУ пройдуть вибори Президента АФЗУ, Віце-президентів АФЗУ, Ради АФЗУ, ревізійної комісії.

 

07.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні Українського Союзу Промисловців і Підприємців (Хрещатик, 34). У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., народні депутати, директори промислових підприємств. В ході засідання пройшло обговорення питань законодавчого розвитку промисловості, зокрема проекту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості», розробленого членами депутатської групи у Верховній Раді України.

 

05.02.2018 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в круглому столі на тему: «Законопроект про підтримку вітчизняної промисловості: шляхи та перспективи підтримки Верховною Радою», який пройшов в конференцзалі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).
Участь в роботі круглого столу взяли народні депутати України, члени Антикризової ради громадських організацій України, громадські діячі, експерти, ЗМІ.
Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч виступив з коротким доповіддю, який був присвячений конкретним заходам, необхідним для підтримки вітчизняної промисловості.Новини Асоціаціїї (2017)

Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)