Новини Асоціаціїї (2017)

01.06.2017

Вранці 01.06.17г. пройшли двосторонні переговори з керівниками ПРіІП НКХ «Узбекнафтогаз», ТОВ «Neftegazinvest» і АК «Узавтосаноат».

Після переговорів українська делегація відбула на батьківщину.

В результаті поїздки і проведених переговорів були досягнуті домовленості про постачання в Узбекистан обладнання, комплектуючих, створенні спільних виробництв, а також розгляду можливості поставки продукції виробництва Узбекистану в Україну.

31.05.2017

Вранці 31.05.17г. Українська делегація на чолі з Головою Ради Асоціації «Укрмашбуд» - Саченко В.І. відбула з Ташкента в Самарканд.

Після прибуття в Самарканд українська делегація відвідала вирушила заводи СП ТОВ «JV MAN Auto-Uzbekistan» і «UzAuto Trailer» де ознайомилася з виробництвом вантажівок і автобусів МАН, а також виробництвом різноманітних кузовів для автомобілів МАН.

Після ознайомлення з виробництвом були проведені плідні переговори щодо можливого взаємовигідного співробітництва.

Далі українська делегація відвідала ТОВ «Самаркандський автомобільний завод», який випускає вантажівки і автобуси ISUZU. Керівництво заводу запросило нашу делегацію на спільний обід, де в неформальній обстановці пройшли короткі переговори, після чого делегація ознайомилася з виробництвом.

У той же день українська делегація повернулася в Ташкент.

30.05.2017

О 10:30 українська делегація взяла участь в урочистому відкритті виставок УЗБЕКИСТАН АГРОТЕХ ЕКСПО і УЗБЕКИСТАН АГРОМАШ ЕКСПО, які пройдуть з 30.05.17 р по 02.06.17 р в Ташкенті.

Виставки відкривав Віце-прем'єр міністр Республіки Узбекистан.

Українська делегація ознайомилася з експонентами виставок.

Після цього Українська делегація була прийнята в Кабінеті Міністрів Узбекистану, де провела плідні переговори. В ході зустрічі сторони обговорили можливості взаємовигідної співпраці між Узбекистаном і Українськими підприємствами. За результатами зустрічі українська делегація отримала запрошення відвідати ряд промислових підприємств Узбекистану - АТ «Дженерал Моторс Пауертрейн Узбекистан», СП ТОВ «JV MAN Auto-Uzbekistan», «UzAuto Trailer» і ТОВ «Самаркандський автомобільний завод».

Після закінчення переговорів на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Узбекистан - Савченко Юрія Васильовича українська делегація відвідала Посольство України в Ташкенті.

Пізніше в той же день українська делегація прибула на завод АТ «Дженерал Моторс Пауертрейн Узбекистан» де ознайомилася з виробництвом і провела переговори про співпрацю. З Узбецької сторони делегацію приймав Абдулаєв З.Б. - керівник проекту з розвитку нового бізнесу. Завод випускає бензинові двигуни для легкових автомобілів корпорації GM об'ємом 1,2 і 1,5 л.

29.05.2017

На запрошення Прем'єр Міністра Республіки Узбекистан і завдяки всебічній підтримці Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Абдуаліева Алішера Хабібуллаевіча в Узбекистан прибула делегація керівників підприємств Асоціації «Укрмашбуд» на чолі з Головою Ради Асоціації - Саченко В.І.
В аеропорту Ташкента українську делегацію зустрічали представники Міністерства зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій і торгівлі Республіки Узбекистан, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан - Савченко Юрій Васильович.

26.05.2017

В Посольстві Республіки Узбекистан в Києві пройшла зустріч Голови Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимира Ілліча з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Абдуаліевим Алішером Хабібуллаевічем. У зустрічі брали участь керівники українських підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд».
Зустріч була приурочена до майбутньої з 29.05.17г. по 01.06.17г. поїздці в Узбекистан делегації керівників підприємств Асоціації «Укрмашбуд» на чолі з Саченко В.І.
Поїздка відбувається на запрошення Прем'єр Міністра Республіки Узбекистан і організована при всебічній підтримці Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Абдуаліева Алішера Хабібуллаевіча.
Під час поїздки передбачені двосторонні переговори Української делегації з заступником Прем'єр-міністра Узбекистану – У. У. Розукуловим, а також керівниками Міністерств і державних корпорацій Республіки Узбекистан.
Так само передбачена участь Української делегації в роботі виставок УЗБЕКИСТАН АГРОТЕХ ЕКСПО і УЗБЕКИСТАН АГРОМАШ ЕКСПО, які пройдуть з 30.05.17 р по 02.06.17 р в Ташкенті.

25.05.2017

З нагоди 207-ї річниці Аргентинськой Травневої Революції, в Особняку Полякова (Грушевського 22) відбувся прийом. На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пана Альберто Хосе Алонсо в прийомі взяв участь Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч.
Від імені керівників і колективів 240 підприємств машинобудування України Саченко Володимир Ілліч привітав пана Альберто Хосе Алонсо і весь Аргентинський народ з цією знаменною подією.
Так само після закінчення прийому пройшли короткі переговори в ході яких паном Альберто Хосе Алонсо була підтверджена зацікавленість у налагодженні співпраці Аргентинські компаній з підприємствами Асоціації «Укрмашбуд» і досягнуто домовленості провести нову зустріч на початку червня 2017р. з метою обговорення конкретних кроків в цьому напрямку.

05.04.2017

В Посольстві Фінляндії в Києві пройшла зустріч Голови Ради Асоціації «Укрмашбуд» - Саченко Володимира Ілліча з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Юха Віртаненом. У переговорах брали участь керівники українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд».

Під час зустрічі були обговорені перспективи та конкретні кроки по розширенню взаємовигідного співробітництва українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд» з Фінськими партнерами.

Одним з кроків у цьому напрямку буде всебічне сприяння Посольства Фінляндії в Україні налагодженню партнерських відносин між Асоціацією «Укрмашбуд» та Асоціацією підприємств Фінляндії.

В результаті плідних переговорів сторони прийшли до згоди про необхідність узгоджених дій для налагодження взаємовигідного співробітництва між Фінляндією і Україною, а саме:

Асоціація «Укрмашбуд» надасть всебічне сприяння фінським компаніям, зацікавленим в:

• розміщення експозицій на ринку «Столичний»;

• участю у виставково-ярмаркових заходах в Україні;

• інвестування в Українські підприємства, з метою створення спільних виробництв, так і купівлі українських промислових активів;

Фінські партнери зі своєї сторони нададуть сприяння підприємствам, членам Асоціації «Укрмашбуд», у виході на ринок Фінляндії.

Були обговорені конкретним кроки по просуванню зварювального устаткування «Заводу ім. Патона» і продукції «Дніпрополімермаш».

Сторони також обговорили організацію в Україні спільних підприємств з виробництва:

• Лінійки з 3 моделей зернозбиральних комбайнів SAMPO;

• Тракторів Valmet (Valtra) потужністю 250 л/с.

• Ґрунтообробних комплексів Junkkari.

 

28.03.2017 
У Посольстві Республіки Узбекистан в Києві пройшла зустріч Голови Ради Асоціації «Укрмашбуд» - Саченко Володимира Ілліча з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні - Абдуалиевым Алішером Хабибуллаевичем. У переговорах брали участь керівники українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд».

Голови Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимира Ілліча та Надзвичайного і Повноважного Засолу Республіки Узбекистан в Україні Абдуалиева Алішера Хабибуллаевича пов'язують багаторічні дружні стосунки і ще зовсім недавно ми з гіркотою дізналися про те, що по закінченні терміну каденції Алішер Хабибуллаевич залишає посаду Посла Узбекистану в Україні. Однак, знову обраний Президент Республіки Узбекистан - Шавкат Миромонович Мирзиеев, враховуючи важливість Узбецько-Українських відносин, а також знання, вміння і досвід Абдуалиева Алішера Хабибуллаевича призначив Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні на черговий термін.

Під час зустрічі були обговорені перспективи та конкретні кроки по розширенню взаємовигідного співробітництва українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашстрой» з Узбецькими партнерами.

Одним з кроків у цьому напрямку буде всебічне сприяння Посольства Республіки Узбекистан участі підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд» у виставках УЗБЕКИСТАН АГРОТЕХ ЕКСПО і УЗБЕКИСТАН АГРОМАШ ЕКСПО, які пройдуть з 30.05.17 р. по 02.06.17 р. в Ташкенті.

 

27.03.2017 
Голова Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимир Ілліч взяв участь у Бізнес-Форумі ГУАМ – «ГУАМ – територія вільної торгівлі і транзиту», організованого в рамках зустрічі Глав урядів держав-членів ГУАМ.

У форумі взяли участь офіційні і бізнес-делегації:

- України - на чолі з Прем'єр-міністром В. Гройсманом;

- Грузії – на чолі з Прем'єр-міністром Р. Квірікашвілі;

- Молдови – на чолі з Прем'єр-міністром П. Філіпом;

- Азербайджану – на чолі з Віце прем'єр-міністром В. Аббасовим.

Під час Бізнес Форуму Голова Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимир Ілліч провів двосторонні зустрічі з представниками бізнес делегацій Грузії, Молдови та Азербайджану. Під час переговорів були обговорені перспективи та конкретні кроки щодо розширення присутності продукції українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд» на ринках країн ГУАМ. Сторони дійшли згоди щодо подальшої двосторонньої роботи з цих питань на рівні зацікавлених підприємств.

 

17.03.2017

Асоціація «Укрмашбуд» прикладає всі можливі зусилля для подолання існуючих негативних тенденцій в машинобудівній галузі України.

Так за результатами переговорів Голови Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимира Ілліча з представниками підприємств Китаю досягнута домовленість про організацію виробництва електротранспорту (моторолерів та ін.) на потужностях підприємства ПАТ «УМАНЬФЕРММАШ», що входить до складу Асоціації.

Зараз ідуть підготовчі роботи по організації повноцінного виробництва електромоторолерів і в травні 2017р. планується випустити першу готову продукцію.

На підприємство вже надійшло безліч попередніх замовлень на цю сучасну і так необхідну для українських споживачів техніку. Споживачі з ностальгією згадують вантажні моторолери «Мураха», які служили їм вірою і правдою багато років.

Готуються до виробництва електромоторолери поєднують в собі кращі якості попередніх моделей – надійність, зручність, невибагливість, вантажопідйомність і т. п. з останніми світовими тенденціями – використання електротяги у виробництві автомобілів і мототехніки.

Всі подробиці про підготовку до виробництва електротранспорту можна дізнатися у представників ПАТ «УМАНЬФЕРММАШ»: 

Жирницкого Сергія Петровича - +380674709663 і Надюк Євгена Леонідовича - +380674706853.

  

09.03.2017 
На запрошення керівництва ВАТ «УКХ «БОБРУЙСКАГРОМАШ», Білорусь прибула українська делегація на чолі з Головою Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимиром Іллічем. До складу делегації увійшли керівні працівники ПАТ «УМАНЬФЕРММАШ»: Генеральний директор – Ліпкан Анатолій Васильович, Заступники ген. директора – Шпак Володимир Валерійович і Жорницкий Сергій Петрович, Головний конструктор – Черниш Михайло Семенович та інші фахівці.

Відкрите акціонерне товариство "Управляюча компанія холдингу "Бобруйскагромаш" (спочатку — Бобруйський завод машин для внесення добрив) було побудовано у 1974 році і в даний час є однією з найбільших організацій Республіки Білорусь і країн СНД по виробництву сільськогосподарської техніки. На підприємстві працюють понад 2 тис. осіб, які виробляють в місяць техніки на суму понад 30 млн. $.

Керівники «Бобруйскагромаш» представили української делегації виробничу програму холдингу та ознайомили з процесом виробництва під час відвідування заводських цехів.

На наступний день, 10.03.2017, пройшли переговори української делегації ПАТ «УМАНЬФЕРММАШ» на чолі з Головою Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимиром Іллічем з керівництвом ВАТ «УКХ «БОБРУЙСКАГРОМАШ».

З білоруської сторони в переговорах взяли участь: Генеральний директор – Еремееев Олександр Сидорович, Заст. ген. директора з комерційних питань – Глушаков Валерій Георгійович, Головний інженер – Казаченок Сергій Олексійович.

Під час переговорів сторони обговорили можливості взаємовигідного співробітництва з організації спільного виробництва в Україні бочок РЖТ-10 (РЖТ-16), пресів для сіна, подрібнювачів рулонів сіна, машин для вирощування льону і т. д. з виробничої програми «Бобруйскагромаш». З білоруської сторони була висловлена зацікавленість в організації спільного виробництва на потужностях Холдингу ґрунтообробних машин «Уманьферммаш».

Так само керівництво ВАТ «УКХ «БОБРУЙСКАГРОМАШ» висловило зацікавленість в розміщенні зразків продукції Холдингу на території виставкового майданчика компанії «Укрресурс» на Ринку «Столичний» у Києві.

За результатами переговорів був підписаний Протокол про наміри.

24.02.2017 
На запрошення Ректора Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України (НУБІП) – Ніколаєнка Станіслава Миколайовича пройшла його зустріч з Головою Ради Асоціації «Укрмашбуд» Саченко Володимиром Іллічем. У зустрічі брав участь Твердохліб Олександр Олександрович - генеральний директор Компанії «MOST-УКРАЇНА» офіційного представника в Україні американської компанії Wood-Mizer.

В даний час в НУБІП в 3-х навчально-наукових інститутах і 13-ти факультетах базового закладу університету (р. Київ) і в 10-ти відокремлених підрозділах НУБІП – регіональних вищих навчальних закладах і-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 26 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і здобувачів. Навчальний процес та наукові дослідження забезпечують понад 2600 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі близько 300 професорів і докторів наук, понад 1000 доцентів і кандидатів наук.

Під час зустрічі були обговорені питання:

1. Організація з допомогою Компанії «MOST-УКРАЇНА» на базі НУБІП навчального центру Wood-Mizer обладнанням на 1200 учнів. Центр буде оснащений обладнанням для повного циклу обробки деревини за новітніми технологіями.

2. Опрацювання питання виготовлення комплектуючих і деталей для поставляється в Україну обладнання Wood-Mizer на виробничих потужностях українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд».

3. Проведення на базі НУБІП підвищення кваліфікації(перепідготовки) фінансово-бухгалтерського та інженерно-конструкторського персоналу 240 українських підприємств – членів Асоціації «Укрмашбуд».

4. Проведення в травні 2017 р. на базі НУБІП наради з керівниками підприємств Асоціації «Укрмашбуд». Одним з питань наради буде оснащення навчальних підрозділів Університету новітнім обладнанням, навчальними посібниками та технікою виробництва українських підприємств для навчання майбутніх фахівців на сучасній техніці вітчизняного виробництва.

 

23.02.2017 
Голова Ради Асоціації Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівником Групи Компаній «Технополіс» - Шевельовим Олександром Дмитровичем. Під час зустрічі сторони обговорили комплексні рішення питань організації технологічних процесів і постачання обладнання надаються компанією «Технополіс» на основі новітніх технологій та постачання обладнання від світових лідерів. Всі проектні рішення здійснюються із застосуванням сучасного високотехнологічного обладнання та інструменту провідних європейських фірм–виробників (Німеччини, Італії, Австрії та Швейцарії), що гарантує якість, високий технічний рівень і надійний сервіс.

За останні роки фахівцями компанії були реалізовані проекти та/або здійснені поставки високотехнологічного металообробного обладнання, технологічного оснащення та ріжучого інструменту на ряді найбільших підприємств України: АТ "Мотор Січ"; ПАТ "ФЕД"; "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", КГаЗ "АВІАНТ", ПАТ "Гідросила", ПРАТ "Гідросила АПМ", ВАТ"МеЗТГ", ПАТ "Ново-Краматорський Машинобудівний Завод"; ЗАТ «Горлівський машинобудівник», ВАТ «Інтерпайп НТЗ», НВО «ФОРТ» МВС України, ВАТ «Дружківський машинобудівний завод», ВАТ «Харверст», ДП «Авіакон», ДП «Фесто Виробництво», ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» та ін..

За результатами переговорів сторони прийшли до угоди про необхідність опрацювання питань організації переоснащення компанії «Технополіс» підприємств-членів Асоціації «Укрмашбуд», а саме: «Уманьферммаш», «Хорольський механічний завод», «Брацлав», «Лубнимаш» та ін.

 

22.02.2017

В офісі Асоціації «Укрмашбуд» пройшла зустріч Голови Ради Асоціації Саченко Володимира Ілліча з директором з виробництва Багатопрофільного об'єднання підприємств «Стан Інвест Холдинг» Саприкіним Євгеном Віталійовичем. Під час зустрічі сторони обговорили технологічні новинки виробничих програм підприємств «Стан Інвест Холдинг», а саме Заводу підйомно-транспортного устаткування «Віра-Сервіс Інтермаш» (мостові, козлові і консольні крани, кран-балки, металоформи, металоконструкції) і КЕМЗ «Зварка» (обладнання для зварювання труб великого діаметру), які користуються попитом не тільки в Україні але й експортують у Туреччину, Саудівську Аравію, Болгарію, Іран, Індію, Румунію і т. д. У результаті спілкування сторони прийшли до висновків про необхідність і перспективність сприяння підприємствам холдингу, членам Асоціації, в інформуванні про новинки українських споживачів і активізації експорту в Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Грузію та ін.. Для цього Асоціацією планується поінформувати Облдержадміністрації України та організувати інформування потенційних імпортерів продукції підприємств холдингу через уряди відповідних країн.

Також під час зустрічі були обговорені питання перспектив організації виробництва в Україні на потужностях Холдингу, новітніх видів зрошувальної техніки для АПК. Сторони прийшли до висновку про перспективність цього проекту та прийняли рішення вивчити можливість залучення європейських інвестиційних коштів для реалізації цього проекту.

 

 

20.02.2017

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пана Хосе Альберто Алонсо в посольстві Аргентини в Києві пройшла зустріч Голови Ради Асоціації "Укрмашбудй" - Саченко Володимира Ілліча з Послом Аргентинської Республіки в Україні. Під час переговорів були обговорені питання взаємовигідної співпраці українських підприємств, членів Асоціації, з підприємствами Аргентини, а також налагодження контактів між Асоціацією "Укрмашбуд" та Асоціацією підприємств Аргентини. Було прийнято рішення про відвідування України керівниками Асоціації підприємств Аргентини в червні 2017р. для проведення переговорів і підписання договору про співпрацю з Асоціацією "Укрмашбуд". Паном Хосе Альберто Алонсо була підтверджена зацікавленість у налагодженні співробітництва з підприємствами Асоціації, а саме:

1. Завод їм. Патона - зварювальне обладнання.

2. Компанія "Техна" - кліткове обладнання для птиці і системи огорож. 

3. Група компаній Тан - обладнання для олійно-жирової промисловості.

4. Компанія "Бар" - обладнання для харчопереробної промисловості.

Була досягнута домовленість про відвідування Послом Аргентинської Республіки виробничих потужностей компанії "Уманьферммаш" для ознайомлення з виробництвом. В результаті плідних переговорів сторони підтвердили великий, нереалізований на сьогодні, потенціал взаємовигідного співробітництва Українських і Аргентинських підприємств та домовилися зробити всі необхідні кроки для його реалізації.

 

11.02.2017

Асоціація «Укрмашбуд» виступила інформаційним партнером 6-ї Міжнародної конференції та виставки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи (CISOLAR-2017), яка відбудеться в Одесі 11-12 квітня (готель " Maristella Marine Residence ).
11-12 квітня 2017 р. в Одесі відбудеться одне з головних галузевих подій – CISOLAR-2017, 6-а Міжнародна конференція і виставка сонячної енергетики Центральної і Східної Європи, в центрі уваги якої будуть найбільш перспективні ринки сонячної енергетики регіону.
Зокрема, сьогодні Україна є одним з найпривабливіших європейських ринків сонячної енергетики. Згідно з планами іноземних і місцевих гравців, у наступному році вся потужність українських сонячних електростанцій збільшиться вдвічі і досягне понад 1 ГВт.
На більш ніж 4 ГВт може збільшитися до 2020 р., згідно з анонсованим раніше планами, сумарна потужність сонячних електростанцій в Балканських країнах, Туреччині, Болгарії, Румунії і Молдові.
Також в центрі уваги CISOLAR-2017 будуть останні технологічні рішення в індустрії сонячної енергетики, відкривають можливості для широкого застосування сонячної генерації, що в свою чергу може стати основою для розвитку низьковуглецевої економіки в регіоні.
Програма події включатиме широке коло галузевих питань, таких як: будівництво та експлуатація, продуктивність і надійність сонячних енергетичних систем, розвиток ринків теплової та сонячної електроенергії, сонячна енергія в міському плануванні, сонячне опалення та охолодження, великомасштабні сонячні системи, інтеграція сонячних енергосистем в промислових процесах, створення інтегрованої сонячної станції, системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали та нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку, інноваційні моделі фінансування для проектів сонячної енергетики.
На виставці CISOLAR-2017 будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання, а також сервісні послуги для різних сегментів сонячної енергетики.
Перший день заходу буде включати в себе B2B конференції, біржу контактів і експозицію. У другий день програма включає в себе спеціальні семінари для приватних власників і дрібних підприємців, які планують вийти на ринок сонячної енергії в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії і B2C виставку. Також на CISOLAR-2017 пройдуть семінари для місцевих дистриб'юторів та представників компаній-постачальників електроенергії.
CISOLAR-2017 AWARD стане важливою частиною події і представить найкращі проекти в галузі сонячної енергетики в цілому ряді номінацій: Кращі PV установки для приватних будинків; Кращі PV станції середнього розміру; Кращі PV станції великого розміру, Кращі рішення для термальної сонячної енергетики та ін.
З моменту свого заснування 5 років тому CISOLAR стала ключовою галузевої платформою для інвесторів, девелоперів проектів відновлюваної енергетики, виробників і дистриб'юторів обладнання, а також ЕРС-контракторів, які працюють або планують розпочати свої проекти в країнах Центральної і Східної Європи, а також Центральної Азії. Більше 90% всіх проектів сонячної енергетики, розпочатих або реалізованих у цих регіонах прямо або побічно пов'язані з CISOLAR. У 2017 р. в центрі уваги CISOLAR будуть нові ринки сонячної енергетики Центральної і Східної Європи.
Організатор CISOLAR-2017 - Центр Інноваційного Бізнесу. Генеральний медіа-партнер - агентство Bloomberg.
Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR сайт: 2017.cis-solar.com

 Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)