Новини Асоціаціїї (2015)

04.09.2015

Голова Ради Асоціації “Укрмашбуд” Саченко В.І. прийняв участь у засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України, яка відбулась 4 вересня 2015 року в приміщенні Дипломатичної Академії МЗС України.
В засіданні прийняли участь та виступили:
П.А.Клімкін - Міністр закордонних справ України;
Г.Г.Зубко - Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства;
О.М.Павленко - Міністр аграрної політики та продовольства;
А.М.Пивоварський - Міністр інфраструктури;
Н.Я.Микольська - Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України;
О.І.Данилейко – Посол з особливих доручень МЗС України;
С.О.Свистіль - Віце-президент ТПП України;
І.В.Шевердін - Віце-президент ICC Ukraine та інші.
Було обговорено питання стратегії роботи Ради експортерів та інвесторів, взаємодії Міністерства та українського бізнесу, спільні практичні кроки Асоціації та МЗС зі сприяння українським компаніям-експортерам у розширенні ринків збуту національних виробників і просуванні їх продукції на закордонні ринки.

18.05.2015

З 18 по 22 травня 2015 року на запрошення Заступника прем’єр-міністра - Міністра економіки Республіки Польща Janusz Piechociński при підтримці відділу сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща в Києві та Люблінського Консультінгового Центру відбулась торгівельна місія 6 керівників українських підприємств до Польщі на чолі з Головою Ради Асоціації “Укрмашбуд” - Саченко В.І.. Головною цілю поїздки був розвиток співпраці між підприємцями Польщі і України, а також, вивчення можливості інвестування в Люблінське Воєводство. 
Наслідком ціє місії стало налагодження контактів між керівниками українських і польських підприємств, знайомство з виробничними потужностями в Люблінському Воєводстві, зустрічі з представниками різних інвестиційних проектів та відвідування місць для потенційного інвестування.

20.04.2015

На запрошення Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В. І. 20.04.15 р. в 11-00 на території постійно діючої виставки с/г техніки та обладнання на ринку «Столичний» пройшла зустріч делегації Посольства Узбекистану в Україні на чолі з Послом Абдуалиевым А. Х. з керівниками 20 підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд». У ході зустрічі сторони ознайомилися з виробляємою підприємствами продукцією і провели переговори про співпрацю.

03.04.2015

Представник Асоціації "Укрмашбуд" взяв участь у розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП на тему: «Про стан виконання Антикризової Програми спільних дій влади та бізнесу».
Засідання відбулося о 11:00 в конференц-залі Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33).
Метою засідання було обговорення поточної соціально-економічної ситуації в нашій державі, основних принципів і механізмів розвитку ефективного діалогу між владою та бізнесом, визначення першочергових заходів щодо стабілізації економічної ситуації в Україні та адаптації вітчизняної економіки до умов роботи з ЄС.
На засідання були присутні представники центральних органів державної законодавчої та виконавчої влади, керівники громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців, представники бізнесу, наукових організацій та засоби масової інформації.

25.03.2015

На запрошення Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В. І. 25 і 26 березня 2015р. в Україні перебувала делегація німецької компанії Trubatec GmbH (виробника обладнання для молочної промисловості) на чолі з генеральним директором - Георгом Дюкінгхаузом. 
Під час візиту були проведені переговори про взаємовигідне співробітництво з розвитку виробництва та переробки молока в Україні.

17.03.2015

На запрошення Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В. І. з 17.03.15 р. по 19.03.15 р. в Україні перебувала делегація Північно-Казахстанської області Республіки Казахстан на чолі з заступником Акіма - Аукеновым Є. М. у складі 9 керівників держ. органів та підприємств.
Під час візиту Казахська делегація відвідала постійно діючу виставку с/г техніки та обладнання на ринку «Столичний», де провела зустріч з керівниками підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд». Після цього представники Північно-Казахстанської області побували з візитом на підприємствах ТОВ «Спецэлеватормельмаш», ВАТ «Полтавамаш», ПАТ «Хорольський мех. завод» і ПП «Комсомолець» в ході якого ознайомилися з виробництвом, випущеної продукцією і провели переговори про співпрацю.

14.03.2015

Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В. І. взяв участь у зустрічі з делегацією Південно-Казахстанської області Республіки Казахстан з керівниками підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд». 
Зустріч відбулася в 11:00 на території виставкового комплексу «Столичний».
Казахську делегацію очолював заступник акима Південно-Казахстанської області.
З української сторони у зустрічі взяли участь керівники та представники 10 підприємств.Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)