Новини Асоціаціїї (2014)

23.12.2014

Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В. І. взяв участь у розширеному засіданні Правління УСПП на тему: «Антикризова Програма спільних дій влади та бізнесу»
Засідання Правління УСПП відбулося о 11:00 в конференц-залі Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33).
Метою засідання було обговорення поточної соціально-економічної ситуації в нашій державі, основних принципів і механізмів розвитку ефективного діалогу між владою та бізнесом, визначення першочергових заходів щодо стабілізації економічної ситуації в Україні та адаптації вітчизняної економіки до умов роботи з ЄС.
На засідання були присутні представники центральних органів державної законодавчої та виконавчої влади, керівники громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців, представники бізнесу, наукових організацій та засоби масової інформації.

22.12.2014

У пресс-центрі Інформаційного Агентства Українcького народного телебачення о 12:00 відбулась прес-конференція Ради Асоціації "Укрмашбуд", на якій були присутні Саченко Володимир Ілліч Голова Ради "Укрмашбуд" і 8 керівників сільгоспмашинобудівних підприємств: Міщенко Михайло Іванович - Голова правління ПАТ "Хорольський механічний завод" (Полтавська обл.), Пономар Юрій Васильович – Генеральний директор ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» (Вінницька обл.), Зелінський Микола Здіславович – Генеральний директор ПАТ "Хмільниксільмаш" (Вінницька обл.), Гармаш Віктор Михайлович – заступник ген. директора ДП "Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова" (м. Дніпропетровськ), Григор’єв Роман Валерійович – заступник директора “Дослідницького заводу зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона” (м. Київ), Полушкін Володимир Петрович - Генеральний директор ПАТ "Смілянський машинобудівний завод" (Черкаська обл.), Фадєєв Леонід Васильович - Директор ТОВ «Спецелеватормільмаш» (м. Харків), Чайчук Анатолій Дмитрович - Директор ТОВ "Завод "Красилівмаш" (Хмельницька обл.).
Представники газети “Бізнес Область” (м. Тернопіль), телеканалу “Фора” (м. Харків), Державного телеканалу Київської області “Центральний” (м. Київ) та Державного підприємства “Укртелефільм" (м. Київ) по зв'язку скайп через веб-камеру задавали питання до кожного з присутніх на засіданні.
Прес-конференція була організована задля розширення ринків реалізації с/г техніки та обладнання в Україні.
Голова Ради "Укрмашбуд" та керівники заводів в ході бесіди дійшли висновку, що необхідно розвивати і розбудовувати вітчизняну машинобудівну галузь, опираючись на досвід європейських країн

16.01.2014

Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" Саченко В.І. прийняв участь у нараді з питань розвитку окремих галузей промисловості, що пройшла під головуванням Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максюти А.А., яка була проведена 16.01.2014г. в 14-30 в Будинку Уряду (вул. Грушевського, 12/2, к.459).
Захищаючи інтереси національних товаровиробників на нараді виступив Голова Ради Асоціації “Укрмашбуд” - Саченко В.І.. У його виступі були зроблені пропозиції про внесення доповнень в новий Закон про Стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування АПК. (Пропозиції).
Зроблені пропозиції були схвально сприйняті присутніми, і зроблені доручення за використання вищевказаних пропозицій при підготовці змін і доповнень до Закону.

15.01.2014

Представник Асоціації "Укрмашбуд" прийняв участь у круглому столі присвяченому обговорення проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2014р." (реєстраційний номер 3000) та проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення консолідованої групи платників податків" (реєстраційний номер 2737), яке відбулося 15 січня 2014 року в 11.00 в приміщенні залу засідань УСПП (вул. Хрещатик, 34). Участь у круглому столі взяли керівники УСПП, галузевих асоціацій, громадських організацій, провідних підприємств-членів УСПП, наукових експертів та представники ЗМІ.Новини Асоціаціїї (2013)