Новини Асоціаціїї

17.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у роботі галузевого форуму "Промислова політика та ГМК: світовий досвід для України" який пройшов у IQ Business Center (вул. Болсуновська, 13-15)
Участь у форумі прийняли депутати Верховної Ради, представники Мінекономрозвитку, провідні експерти та аналітики дослідницьких центрів, працівники наукових установ, керівники та представники всіх галузевих об'єднань, а також топ-менеджмент найбільших компаній сектора.
Захід проходив за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати України та Європейської бізнес-асоціації.
Під час форуму були обговорені питання промислової політики в Україні, а саме:
- Чи потрібна Україні промисловість?
- Промислова політика у світі: тенденції та успішний досвід.
- Які інструменти розвитку промисловості необхідні Україні?

11.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у роботі XI з'їзду Федерації роботодавців України, який відбувся в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Під час роботи з'їзду були проаналізовані підсумки роботи ФРУ в 2018 році і прийнята резолюція XI з'їзду Федерації роботодавців України.
Також під час з'їзду пройшли дві панельні дискусії:
- «Успішний бізнес — успішна країна. Чому роботодавці прагнуть до добробуту всіх»;
- «Нова індустріальна стратегія ЄС. Виклики та можливості для України».

08.04.19

В офісі УСПП (вул. Хрещатик, 34) пройшла зустріч керівництва УСПП з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія.
З української сторони у зустрічі взяли участь:
Президент УСПП-Кінах Анатолій Кирилович.
Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч.
Віце-президент УСПП - Козаченко Леонід Петрович.

Зустріч була присвячена питанням налагодження взаємовигідного співробітництва між італійськими та українськими підприємствами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія запросив керівників українських підприємств взяти участь в Промисловому Форумі, який пройде в Італії з 13 травня 2019г. Під час форуму українські підприємці зможуть налагодити двосторонні контакти з колегами з Італії.
Пан Посол поінформував присутніх про зацікавленість італійських підприємств у налагодженні взаємовигідної співпраці по створенню спільних виробництв з виготовлення машин та обладнання для вирощування та переробки сільськогосподарської продукції, а також розміщення замовлень італійських компаній на виготовлення деталей і механізмів на потужностях українських підприємств.

Зі свого боку віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення італійським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія запланував організацію сприяння Посольства Італії в Україні налагодженню контактів Асоціації «Укрмашбуд» з аналогічною Асоціацією машинобудівних підприємств Італії.

 

04.04.19

В посольстві Бразилії в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Освальдо Биато Жуніором.
 
Під час переговорів Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Освальдо Біато Жуніором поінформував присутніх про гранти Уряду Бразилії виділяються для сприяння налагодженню двостороннього взаємовигідного українсько-бразильського співробітництва, в тому числі через організацію Посольством Бразилії в Україні поїздок українських підприємців на виставкові заходи в Бразилії.
 
Зі свого боку віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення бразильським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.
 
За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Бразильсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв з українськими підприємствами, що входять до складу Асоціації «Укрмашбуд», а так само організації Посольством Бразилії в Україні за особистого сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Бразилії Освальдо Биато Жуніора співпраці Асоціації «Укрмашбуд» з Бразильської Асоціацією машинобудівних підприємств (ABIMAQ).

04.04.19

В посольстві Королівства Нідерланди в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Заступником начальника економічного відділу посольства Королівства Нідерланди в Україні Джейхуном Остоваром.

Зустріч була присвячена питанням організації налагодженню взаємовигідного співробітництва між голландськими та українськими підприємствами.

Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення голландським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Голландсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв в Україні, а також розміщення замовлень голландських підприємств на виготовлення комплектуючих, деталей і вузлів на потужностях українських підприємств, що входять до складу Асоціації «Укрмашбуд».

03.04.19

В посольстві Фінляндії в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртаненом.
Зустріч була присвячена питанням сприяння з боку Посольства Фінляндії налагодження взаємовигідної співпраці між фінськими та українськими підприємствами.
Під час зустрічі співвласник ТОВ "Завод гідроарматури" - Шевченко Костянтин Михайлович поінформував присутніх про продукції, що випускається «Завод гідроарматури» і можливості для налагодження співпраці з фінськими партнерами.

Надзвичайний і Повноважний Посл Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртаненом в рамках розвитку двосторонніх відносин запросив українські компанії взяти участь у виставкових заходах в Гельсінкі і провести там день України.
Зі свого боку віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч запросив фінські підприємства брати участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Фінсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв в Україні з використанням передових фінських розробок в галузі сільськогосподарського машинобудування та повного сприяння цьому з боку Посольства Фінляндії в Києві та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртанена.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Савченко Володимир Ілліч зустрівся з Виконуючою обов'язки Міністра аграрної політики та продовольства України — Ольгою Василівною Трофімцевою.
Під час зустрічі сторони обговорили питання державної політики щодо підтримки постачання техніки виробництва вітчизняних підприємств агрогосподарствам і фермерам України.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Савченко Володимир Ілліч зустрівся із заступником Посла Ізраїлю в Україні — Емілем Бен Нафталі.
Під час зустрічі сторони обговорили питання участі українських та ізраїльських підприємств у виставкових заходах в Ізраїлі та Україні, а також поглиблення двостороннього взаємовигідного співробітництва з організації спільних проектів.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у третьому засіданні Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України, яке пройшло у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 7) під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі — Степана Івановича Кубіва.
Під час засідання були розглянуті питання:
1. Підсумки діяльності у 2018 році у сфері міжнародної торгівлі.
2. Концептуальне бачення представлення України як інноваційного партнера на виставково-ярмаркових заходах за кордоном.
3. Зони вільної торгівлі: підсумки та очікування.
4. Експортна стратегія України: стану виконання.
5. Інструмент спільних міжурядових комісій: результати діяльності в 2018р.
6. Захист українських товаровиробників на зовнішніх ринках.

 

 

 

 

28.03.19

У посольстві Республіки Узбекистан в Києві пройшла зустріч Віце-президента УСПП, Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимира Ілліча з Тимчасовим повіреним у справах посольства Узбекистану в Україні – Ібрагімовим Баходиром Юлдашевичем.
Зустріч була присвячена питанням сприяння з боку Посольства Узбекистану в Україні налагодження взаємовигідної співпраці між українськими та узбецькими підприємствами.
В ході зустрічі сторони обговорили перспективи і хід виконання програми зі створення спільних виробництв ДЗЗУ ім. Є. О. Патона і ПрАТ «Хорольський механічний завод» на території Узбекистану.

 Новини Асоціаціїї (2018)

Новини Асоціаціїї (2017)

Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)