Новини Асоціаціїї

29.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівництвом компанії ITbiz solutions.
Під час зустрічі представники компанії презентували можливості взаємовигідного співробітництва підприємств Асоціації з ITbiz solutions.
Основними напрямками діяльності ITbiz solutions є:
- Забезпечення інформаційної безпеки.
- Побудова мережевої інфраструктури.
- Аудіовізуальні рішення.
- Системи відеоспостереження і СКД (система контролю і управління
доступом).


У зустрічі брав участь беззмінний керівник ПАТ Уманьферммаш - Ліпкан Анатолій Васильович.
ПАТ Уманьферммаш - виробник сільськогосподарських пристосувань і грунтообробної спецтехніки.
В цьому році заводу Уманьферммаш виповнюється 50 років з моменту заснування, і 45 років підприємство очолює - Ліпкан Анатолій Васильович, якому 01.07.2019г. виповниться 80 років з Дня народження.

24.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмабуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у бізнес-зустрічі присвяченій презентації програми - «Пропозиції Національного Господарського Банку (BGK) та Корпорації Страхування Експортних Кредитів (KUKE) для українських і польських фірм за фінансової підтримки експорту польських товарів, послуг та інвестицій на український ринок».
Бізнес-зустріч була організована Закордонним торговим офісом Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі в Києві та Польським Бізнес-центрі в Україні.
Під час бізнес-зустрічі Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч обговорив з представниками Національного Господарського Банку (BGK) та Корпорації Страхування Експортних Кредитів (KUKE) реалізацію низки проектів, з використанням розроблених BGK і KUKE фінансових механізмів, модернізації виробництв українських підприємств, а саме:
1. Десналенд.
2. Дніпрополімермаш.
3. Уманьферммаш.
4. Пожмашина.
5. Завод Гідроарматури.
6. Лубнимаш.
7. УкрКардан.

22.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівництвом американської компанії Chemonics International, Inc.
Зустріч була присвячена питанням реалізації в Україні Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка" охоплює широке коло питань, які сприяють підвищенню конкурентоспроможності економіки України і конкурентоспроможності компаній (включаючи пряму підтримку певних секторів, покращення умов ведення бізнесу та просування експорту), а також сприяння у побудові відкритої і справедливої торгівлі (включаючи роботу з питань торговельної політики).
Під час переговорів сторони обговорили пакет законопроектів з питань торговельного захисту (антидемпінгові, антисубсидійні та захисні засоби):
1. Проект 8102 Закону про захисні заходи.
2. Проект 8103 Закону про захист від субсидованого імпорту.
3. Проект 8104 Закону про захист від демпінгового імпорту.
4. Проект 8105 Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту.
5. Проект 8106 Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо торговельного захисту.
Так само сторони обговорили можливості взаємовигідного співробітництва в реалізації навчальних програм та сприяння підприємствам Асоціації "Укрмашбуд" в участі у виставкових заходах за кордоном в рамках реалізації Програми USAID в Україні.

Дивитися Лист Асоціації "Укрмашбуд"

13.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації “Укрмашбуд” - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівниками лізингової компанії» ULF Finance", що входить у фінансовий сектор ФПГ "ТАС".

За підсумками переговорів була досягнута домовленість про початок надання, вперше для компанії «ULF Finance», послуг лізингу при реалізації сільськогосподарської техніки підприємствами - членами Асоціації "Укрмашбуд"

 

11.05.19

У посольстві Республіки Узбекистан в Києві пройшла зустріч Віце-президента УСПП, Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимира Ілліча з Тимчасовим повіреним у справах посольства Узбекистану в Україні – Ібрагімовим Баходиром Юлдашевичем.
Зустріч була присвячена питанням організації поїздки в Узбекистан в червні-липні 2019р. керівників 20 українських підприємств для проведення переговорів щодо створення спільних підприємств. В даний час Узбекистаном реалізується державна програма підтримки інвестицій у створення спільних підприємств.

08.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівництвом компанії "Укрверстатоінструмент". Під час переговорів сторони обговорили питання постачання інструментів виробництва Вінницького та Львівського заводів на пільгових умовах для підприємств Асоціації "Укрмашбуд".

06.05.19

Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівниками Державного управління справами та Національного комплексу "Експоцентр України". Переговори були присвячені обговоренню питання надання українським підприємствам виставкових площ за пільговими умовами на виставці Агро 2019.

03.05.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівником ізраільського фонду. Під час переговорів сторони обговорили пропозицію ізраїльської сторони по постачанню для українських підприємств обладнання, машин і механізмів на умовах довгострокового кредитування під низький відсоток.

25.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівниками горно-збагачувальних комбінатів. Переговори були присвячені налагодженню взаємовигідної співпраці ГЗК з ТОВ "Завод гідроарматури" по комплектації кар'єрної та дорожньої техніки гідравлічними рукавами високого і низького тиску, гідравлічними трубами, гідроциліндрами та іншими гідрокомпонентамі і резино-технічними виробами. 

 ТОВ "Завод гідроарматури"                                                  

24.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів переговори з керівниками Компанії «ULF Finance».

Лізингова компанія «ULF Finance» входить у фінансовий сектор ФПГ "ТАС".

Під час переговорів було обговорено перспективність взаємовигідного співробітництва «ULF Finance» з Асоціацією «Укрмашбуд» з надання фінансових послуг (лізингу) для підприємств — членів Асоціації «Укрмашбуд».

17.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у роботі галузевого форуму "Промислова політика та ГМК: світовий досвід для України" який пройшов у IQ Business Center (вул. Болсуновська, 13-15)
Участь у форумі прийняли депутати Верховної Ради, представники Мінекономрозвитку, провідні експерти та аналітики дослідницьких центрів, працівники наукових установ, керівники та представники всіх галузевих об'єднань, а також топ-менеджмент найбільших компаній сектора.
Захід проходив за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати України та Європейської бізнес-асоціації.
Під час форуму були обговорені питання промислової політики в Україні, а саме:
- Чи потрібна Україні промисловість?
- Промислова політика у світі: тенденції та успішний досвід.
- Які інструменти розвитку промисловості необхідні Україні?

11.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у роботі XI з'їзду Федерації роботодавців України, який відбувся в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

Під час роботи з'їзду були проаналізовані підсумки роботи ФРУ в 2018 році і прийнята резолюція XI з'їзду Федерації роботодавців України.
Також під час з'їзду пройшли дві панельні дискусії:
- «Успішний бізнес — успішна країна. Чому роботодавці прагнуть до добробуту всіх»;
- «Нова індустріальна стратегія ЄС. Виклики та можливості для України».

08.04.19

В офісі УСПП (вул. Хрещатик, 34) пройшла зустріч керівництва УСПП з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія.
З української сторони у зустрічі взяли участь:
Президент УСПП-Кінах Анатолій Кирилович.
Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч.
Віце-президент УСПП - Козаченко Леонід Петрович.

Зустріч була присвячена питанням налагодження взаємовигідного співробітництва між італійськими та українськими підприємствами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія запросив керівників українських підприємств взяти участь в Промисловому Форумі, який пройде в Італії з 13 травня 2019г. Під час форуму українські підприємці зможуть налагодити двосторонні контакти з колегами з Італії.
Пан Посол поінформував присутніх про зацікавленість італійських підприємств у налагодженні взаємовигідної співпраці по створенню спільних виробництв з виготовлення машин та обладнання для вирощування та переробки сільськогосподарської продукції, а також розміщення замовлень італійських компаній на виготовлення деталей і механізмів на потужностях українських підприємств.

Зі свого боку віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення італійським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні - Давіде Ла Сесілія запланував організацію сприяння Посольства Італії в Україні налагодженню контактів Асоціації «Укрмашбуд» з аналогічною Асоціацією машинобудівних підприємств Італії.

 

04.04.19

В посольстві Бразилії в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Надзвичайним і Повноважним Послом Бразилії в Україні Освальдо Биато Жуніором.
 
Під час переговорів Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії в Україні Освальдо Біато Жуніором поінформував присутніх про гранти Уряду Бразилії виділяються для сприяння налагодженню двостороннього взаємовигідного українсько-бразильського співробітництва, в тому числі через організацію Посольством Бразилії в Україні поїздок українських підприємців на виставкові заходи в Бразилії.
 
Зі свого боку віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення бразильським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.
 
За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Бразильсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв з українськими підприємствами, що входять до складу Асоціації «Укрмашбуд», а так само організації Посольством Бразилії в Україні за особистого сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Бразилії Освальдо Биато Жуніора співпраці Асоціації «Укрмашбуд» з Бразильської Асоціацією машинобудівних підприємств (ABIMAQ).

04.04.19

В посольстві Королівства Нідерланди в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Заступником начальника економічного відділу посольства Королівства Нідерланди в Україні Джейхуном Остоваром.

Зустріч була присвячена питанням організації налагодженню взаємовигідного співробітництва між голландськими та українськими підприємствами.

Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч передав запрошення голландським підприємствам взяти участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Голландсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв в Україні, а також розміщення замовлень голландських підприємств на виготовлення комплектуючих, деталей і вузлів на потужностях українських підприємств, що входять до складу Асоціації «Укрмашбуд».

03.04.19

В посольстві Фінляндії в Києві пройшла зустріч делегації керівників та власників українських підприємств на чолі з Віце-президентом УСПП, Головою Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимиром Іллічем з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртаненом.
Зустріч була присвячена питанням сприяння з боку Посольства Фінляндії налагодження взаємовигідної співпраці між фінськими та українськими підприємствами.
Під час зустрічі співвласник ТОВ "Завод гідроарматури" - Шевченко Костянтин Михайлович поінформував присутніх про продукції, що випускається «Завод гідроарматури» і можливості для налагодження співпраці з фінськими партнерами.

Надзвичайний і Повноважний Посл Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртаненом в рамках розвитку двосторонніх відносин запросив українські компанії взяти участь у виставкових заходах в Гельсінкі і провести там день України.
Зі свого боку віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч запросив фінські підприємства брати участь у виставці Агро-2019, яка пройде в Києві з 4 по 7 червня 2019р.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення щодо активізації двосторонніх зусиль щодо взаємовигідної Фінсько-Українського співробітництва для створення спільних виробництв в Україні з використанням передових фінських розробок в галузі сільськогосподарського машинобудування та повного сприяння цьому з боку Посольства Фінляндії в Києві та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні - Юха Іларі Віртанена.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Савченко Володимир Ілліч зустрівся з Виконуючою обов'язки Міністра аграрної політики та продовольства України — Ольгою Василівною Трофімцевою.
Під час зустрічі сторони обговорили питання державної політики щодо підтримки постачання техніки виробництва вітчизняних підприємств агрогосподарствам і фермерам України.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Савченко Володимир Ілліч зустрівся із заступником Посла Ізраїлю в Україні — Емілем Бен Нафталі.
Під час зустрічі сторони обговорили питання участі українських та ізраїльських підприємств у виставкових заходах в Ізраїлі та Україні, а також поглиблення двостороннього взаємовигідного співробітництва з організації спільних проектів.

01.04.19

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у третьому засіданні Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України, яке пройшло у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 7) під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі — Степана Івановича Кубіва.
Під час засідання були розглянуті питання:
1. Підсумки діяльності у 2018 році у сфері міжнародної торгівлі.
2. Концептуальне бачення представлення України як інноваційного партнера на виставково-ярмаркових заходах за кордоном.
3. Зони вільної торгівлі: підсумки та очікування.
4. Експортна стратегія України: стану виконання.
5. Інструмент спільних міжурядових комісій: результати діяльності в 2018р.
6. Захист українських товаровиробників на зовнішніх ринках.

 

 

 

 

28.03.19

У посольстві Республіки Узбекистан в Києві пройшла зустріч Віце-президента УСПП, Голови Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимира Ілліча з Тимчасовим повіреним у справах посольства Узбекистану в Україні – Ібрагімовим Баходиром Юлдашевичем.
Зустріч була присвячена питанням сприяння з боку Посольства Узбекистану в Україні налагодження взаємовигідної співпраці між українськими та узбецькими підприємствами.
В ході зустрічі сторони обговорили перспективи і хід виконання програми зі створення спільних виробництв ДЗЗУ ім. Є. О. Патона і ПрАТ «Хорольський механічний завод» на території Узбекистану.

 Новини Асоціаціїї (2018)

Новини Асоціаціїї (2017)

Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)