Новини Асоціаціїї

19.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «ULF Finance».

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці ULF Finance з Асоціацією «Укрмашбуд» з надання фінансових послуг (лізингу) для підприємств - членів Асоціації.

Бренд ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року.

За цей період:

- профінансовано понад 4000 клієнтів, 45% з яких стали постійними партнерами;
- відкрито 17 представництв у всіх великих містах України, щоб надавати якісну послугу фінансування незалежно від місцезнаходження клієнта;
- розроблені нові програми фінансування модернізації і переоснащення верстатного парку промислових підприємств;
- впроваджені програми фінансування агропромислових підприємств із закупівлі сільськогосподарської техніки і обладнання.

18.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ».

Під час зустрічі були обговорені особливі умови постачання техніки, реалізованої Компанією «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ», для підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд».

Компанія «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ» працює на українському ринку вантажної техніки з 2006 року і спеціалізується на продажу, оренди та обслуговуванні були в експлуатації (б / у) японських, європейських та інших світових виробників навантажувачів. Ресурс такої техніки досить високий для того, щоб стабільно пропрацювати мінімум 5 років без капітального ремонту при ціні на 30-40% нижче нового аналогічного навантажувача.

Компанія продає б / у навантажувачі, штабелери, автонавантажувачі, візки, бічні вилкові навантажувачі японських, європейських і світових виробників - Toyota, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Yale, Clark, Hyster, Sumitomo, Linde, Still і TCM.
Для підприємств, що працюють з вантажем на палетах (стосах, рулонах, біг-бегах або сипучим) поставляється навісне обладнання Cascade, Kaup і ковші, які виготовляються під замовлення ;.
Для будівельних компаній - ковшеві міні-навантажувачі Bobcat і Case.
Для портів - техніку для перевантаження контейнерів - річстакери і спредерні навантажувачі Kalmar, Belotti, Valmet, Fantuzzi, Hyster, Балканкар.

30.03.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП (вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України).
У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління та керівники РВ УСПП, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових організацій, експерти та представники ЗМІ.

В ході засідання було проаналізовано хід реалізації пропозицій щодо відновлення промислового розвитку країни, представлених в «Платформі економічного патріотизму», яка була узгоджена Антикризовою радою громадських організацій України і затверджена на XV розширеному з'їзді УСПП в листопаді минулого року.
Так само було обговорено процес підготовки Стратегії розвитку промислового комплексу України, який опрацьовується в Уряді, а так же ряд законодавчих ініціатив в парламенті, які спрямовані на стимулювання вітчизняне промислове виробництво, сприяти підвищенню конкурентоспроможності української продукції, поліпшення ділового середовища і т. і.

 

27.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в звітно-виборному з'їзді Асоціації фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ), який проходить в приміщенні Національної академії аграрних наук України. Зі звітом Ради АФЗУ за період з 22.12.2014г. по 27.02.2018г. виступив Президент АФЗУ І.Ф. Томич. Після обговорення звіту Ради АФЗУ пройдуть вибори Президента АФЗУ, Віце-президентів АФЗУ, Ради АФЗУ, ревізійної комісії.

 

07.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні Українського Союзу Промисловців і Підприємців (Хрещатик, 34). У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., народні депутати, директори промислових підприємств. В ході засідання пройшло обговорення питань законодавчого розвитку промисловості, зокрема проекту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості», розробленого членами депутатської групи у Верховній Раді України.

 

05.02.2018 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в круглому столі на тему: «Законопроект про підтримку вітчизняної промисловості: шляхи та перспективи підтримки Верховною Радою», який пройшов в конференцзалі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).
Участь в роботі круглого столу взяли народні депутати України, члени Антикризової ради громадських організацій України, громадські діячі, експерти, ЗМІ.
Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч виступив з коротким доповіддю, який був присвячений конкретним заходам, необхідним для підтримки вітчизняної промисловості.Новини Асоціаціїї (2017)

Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)