Новини Асоціаціїї

14.05.18 

Віце президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні Ради Міжнародного Конгресу Промисловців і Підприємців (МКПП), який проходив в готелі «POMEGRANATE», м. Салоніки, Грецька Республіка.
У засіданні брали участь представники багатьох країн, а саме:
Азербайджану, Китаю, Кореї, Туреччини, Греції, Латвії, США, РФ, Литви, Румунії, Польщі, Індонезії, Сербії, Македонії, Грузії, Князівства Ліхтенштейн, ФРН, Естонії, Білорусії, Болгарії, Казахстану та ін.
Від України в засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К. і Віце-президент УСПП - Саченко В.І.

МКПП - організація, що має 26 - річну історію, продовжує активно діяти, зберігає популярність в міжнародному бізнес - співтоваристві і активно налаштована на позитивні зміни в перспективі. Девіз організації - «Бізнес - дипломатія в дії».

В ході засідання були обговорені перспективні проекти з потенційними діловими партнерами з Німеччини, Кореї, Литви, Туреччини, Китаю, інших країн.

Так само були розглянуті орієнтири розвитку МКПП - розширення географії з виходом не тільки на традиційні, а й інші регіони світу (Африки, Північної Європи, Азії та Океанії, Південної Америки), запрошення до Конгресу сильних світових компаній, авторитетних у своїх країнах ділових об'єднань.

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів ряд ділових зустрічей і двосторонніх переговорів.

24.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні Пана Альберто Хосе Алонсо відвідав святкування Всесвітнього дня Мальбек. Захід, в якому взяли участь Члени дипломатичного корпусу, представники МЗС України, бізнесмени і кореспонденти ЗМІ, пройшов за підтримки Міністерства Закордонних Справ Аргентинської республіки.

20.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч провів зустріч з Президентом Торгово Промислової Палати Італії (ТППІ) в Україні - паном Мауріціо Карневале.

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці Асоціації «Укрмашбуд» з ТППІ по налагодженню взаємовигідних зв'язків між підприємствами Італії та України з метою:
організації закупівлі Українськими промисловими підприємствами новітніх технологій, обладнання та комплектуючих в Італії;
рішення транспортних і логістичних питань для підприємств Асоціації в Європі;
створення спільних виробництв;
розміщення замовлень Італійськими підприємстві на виготовлення деталей і комплектуючих в Україні.

20.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в Національному Технічному Університеті України «Київський Політехнічний Інститут ім. Ігоря Сікорського» провів зустріч з Першим Проректором КПІ, Академіком НАН України - Якименко Юрієм Івановичем.

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці НТУУ КПІ та Асоціації «Укрмашбуд», а саме:
впровадження новітніх науково-технічних розробок КПІ в виробництво на промислових підприємствах Асоціації;
проходження студентами КПІ практики на підприємствах Асоціації з можливістю їх подальшого працевлаштування.

19.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «ULF Finance».

Під час зустрічі було обговорено перспективність взаємовигідної співпраці ULF Finance з Асоціацією «Укрмашбуд» з надання фінансових послуг (лізингу) для підприємств - членів Асоціації.

Бренд ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року.

За цей період:

- профінансовано понад 4000 клієнтів, 45% з яких стали постійними партнерами;
- відкрито 17 представництв у всіх великих містах України, щоб надавати якісну послугу фінансування незалежно від місцезнаходження клієнта;
- розроблені нові програми фінансування модернізації і переоснащення верстатного парку промислових підприємств;
- впроваджені програми фінансування агропромислових підприємств із закупівлі сільськогосподарської техніки і обладнання.

18.04.18 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч в офісі Асоціації «Укрмашбуд» провів зустріч з керівниками Компанії «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ».

Під час зустрічі були обговорені особливі умови постачання техніки, реалізованої Компанією «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ», для підприємств - членів Асоціації «Укрмашбуд».

Компанія «БАЛТИК-ФОРКЛІФТ» працює на українському ринку вантажної техніки з 2006 року і спеціалізується на продажу, оренди та обслуговуванні були в експлуатації (б / у) японських, європейських та інших світових виробників навантажувачів. Ресурс такої техніки досить високий для того, щоб стабільно пропрацювати мінімум 5 років без капітального ремонту при ціні на 30-40% нижче нового аналогічного навантажувача.

Компанія продає б / у навантажувачі, штабелери, автонавантажувачі, візки, бічні вилкові навантажувачі японських, європейських і світових виробників - Toyota, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Yale, Clark, Hyster, Sumitomo, Linde, Still і TCM.
Для підприємств, що працюють з вантажем на палетах (стосах, рулонах, біг-бегах або сипучим) поставляється навісне обладнання Cascade, Kaup і ковші, які виготовляються під замовлення ;.
Для будівельних компаній - ковшеві міні-навантажувачі Bobcat і Case.
Для портів - техніку для перевантаження контейнерів - річстакери і спредерні навантажувачі Kalmar, Belotti, Valmet, Fantuzzi, Hyster, Балканкар.

30.03.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь у спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП (вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України).
У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління та керівники РВ УСПП, керівники громадських організацій, бізнесу, наукових організацій, експерти та представники ЗМІ.

В ході засідання було проаналізовано хід реалізації пропозицій щодо відновлення промислового розвитку країни, представлених в «Платформі економічного патріотизму», яка була узгоджена Антикризовою радою громадських організацій України і затверджена на XV розширеному з'їзді УСПП в листопаді минулого року.
Так само було обговорено процес підготовки Стратегії розвитку промислового комплексу України, який опрацьовується в Уряді, а так же ряд законодавчих ініціатив в парламенті, які спрямовані на стимулювання вітчизняне промислове виробництво, сприяти підвищенню конкурентоспроможності української продукції, поліпшення ділового середовища і т. і.

12.03.2018 

На запрошення Агентства Аргентини з інвестицій та міжнародної торгівлі, Міністерства промисловості провінції Санта-Фе, Агентства ProCórdoba і EXponenciAR (організатори виставки Expoagro) і всілякої підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні, а також особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Аргентина в Україні Пана Альберто Хосе Алонсо , делегація Асоціації "Укрмашбуд" прибувала в Аргентині з 12.03.18г. по 16.03.18г., де взяла участь в Міжнародному круглому столі з питань сільськогосподарської техніки та запчастин, який відбувся в рамках «Expoagro 2018» в Сан-Ніколаса, Буенос-Айрес, Аргентина.

Виставку «Expoagro 2018» відкрив Президент Аргентинської Республіки - Г-н Маурісіо Макрі.

На виставці були представлені Аргентинські та світові виробники техніки та обладнання для сільського господарства.

Техніка була представлена як на виставкових майданчиках, так і в роботі на спеціально підготовленому ділянці виставки - «Технодром».

Делегація Асоціації "Укрмашбуд" провела понад 50 плідних переговорів з представниками Аргентинські компаній, які зацікавлені у виході на Український ринок та взаємовигідній співпраці з Українськими підприємствами - виробниками сільськогосподарської техніки.


З деякими з Аргентинські компаній були досягнуті домовленості про конкретні подальші дії щодо взаємовигідної співпраці. Наприклад такими як:

Bernardin.
Bufalo.
OMBU.
Bec-car.
Pierobon.
Martinez.
El grillo.
TbeH.
Mega.
Piersanti.
LS Silomax
та інші.


Делегація Асоціації "Укрмашбуд" висловила організаторам глибоку вдячність за теплий прийом і можливість провести плідні переговори.

У вільний час були оглянуті пам'ятки Аргентини.

18.03.18г. делегація «Укрмашбуд» повернулася до Києва.

 

27.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в звітно-виборному з'їзді Асоціації фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ), який проходить в приміщенні Національної академії аграрних наук України. Зі звітом Ради АФЗУ за період з 22.12.2014г. по 27.02.2018г. виступив Президент АФЗУ І.Ф. Томич. Після обговорення звіту Ради АФЗУ пройдуть вибори Президента АФЗУ, Віце-президентів АФЗУ, Ради АФЗУ, ревізійної комісії.

 

07.02.2018

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в засіданні Українського Союзу Промисловців і Підприємців (Хрещатик, 34). У засіданні брали участь Президент УСПП - Кінах А.К., народні депутати, директори промислових підприємств. В ході засідання пройшло обговорення питань законодавчого розвитку промисловості, зокрема проекту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості», розробленого членами депутатської групи у Верховній Раді України.

 

05.02.2018 

Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч взяв участь в круглому столі на тему: «Законопроект про підтримку вітчизняної промисловості: шляхи та перспективи підтримки Верховною Радою», який пройшов в конференцзалі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5).
Участь в роботі круглого столу взяли народні депутати України, члени Антикризової ради громадських організацій України, громадські діячі, експерти, ЗМІ.
Віце-президент УСПП, Голова Ради Асоціації "Укрмашбуд" - Саченко Володимир Ілліч виступив з коротким доповіддю, який був присвячений конкретним заходам, необхідним для підтримки вітчизняної промисловості.Новини Асоціаціїї (2017)

Новини Асоціаціїї (2016)

Новини Асоціаціїї (2015)

Новини Асоціаціїї (2014)

Новини Асоціаціїї (2013)