Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні уми обговорюють людей. (Елеонора Рузвельт)

Асоціація "УКРМАШБУД"

Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд» створена як об'єднання підприємств вітчизняного машинобудування, для зміцнення їх економічної позиції на внутрішньому ринку України і закордоном.


 В склад Асоціації входять 240 підприємств України в таких галузях економіки, як важке машинобудування, сільськогосподарське машинобудування, виробництво запасних частин до різних типів техніки, ремонт та сервіс, адвокатські контори, фінансові установи, страхові компанії, органи сертифікації та випробувальні лабораторії.

Одними з таких підприємств є

Науково-виробнича фірма «Техвагонмаш» - від проекту до здачі під ключ.

ІСТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА
Науково-виробнича фірма "Техвагонмаш" має сорокарічний досвід проектування і виготовлення спеціального технологічного устаткування для підприємств транспортного машинобудування.
1965 р. – Створення спеціального конструкторського відділу обладнання Держплану УРСР.
1972 р. – Створення Всесоюзного науково-дослідного проектно-технологічного інституту вагонобудування (ВНДПТІвагон).
1982 р.-введення в експлуатацію дослідного заводу Вндптівагон.
1988 р.-створення науково-виробничого об'єднання у складі трьох інститутів (Вндптівагон, ВорошиловградПТІМАШ, ПТІМАШ М. Харків) та дослідного заводу.
1972 по 1991 р. - в даний проміжок часу ВНДПТІвагон проектував, а також оснащував спеціальним технологічним обладнанням практично всі вагонобудівні підприємства СРСР.
1994 р. – створення ВАТ «Техтрансмаш»
2003 р.-створення ТОВ «НВФ " Техвагонмаш»

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

ОСНОВНІ ЗАМОВНИКИ
Нашими клієнтами є великі підприємства транспортного машинобудування, заводи з виробництва металоконструкцій, підприємства енергетичного машинобудування. За останні роки наше підприємство розробило ряд проектів і взяло участь в оснащенні всіх знову споруджуваних вагонобудівних заводів.

ПОЛІТИКА В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ
Політика підприємства в області забезпечення якості націлена на максимальне задоволення запитів споживачів продукції і базується на всебічному дотриманні національних і міжнародних стандартів якості, сертифікації виробництва і всіх видів продукції.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ
Технологічний відділ займається проектною та науковою роботою. Виконує інжинірингові послуги з розробки технології та організації виробництва,
реконструкції, технічного переозброєння підприємств транспортного і важкого машинобудування.

КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ВІДДІЛ
Конструкторське бюро підприємства налічує 75 осіб. Всі розробки і проектування обладнання, що виготовляється здійснюються автоматизованим способом із застосуванням найсучасніших CAD-систем: Autodesk Inventor, SolidWorks.

ВИРОБНИЧА ПОТУЖНІСТЬ
Заготівельне відділення оснащене автоматизованим обладнанням для плазмового і газового різання, гнуття металу. Різка профільного металопрокату здійснюється на сучасних стрічково-пильних верстатах. Весь металопрокат, що надходить у виробництво, очищається від окалини і іржі в дробеметній камері.

Складально-зварювальне виробництво повністю укомплектовано сучасним зварювальним обладнанням фірми Fronius. Основний склад робочих складально-зварювального виробництва-висококваліфіковані слюсарі і зварювальники 5-6 розряду. Відділення укомплектовано сучасним універсальним обладнанням, обробними центрами, обладнанням з ЧПК.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальне технологічне обладнання
Роботизовані зварювальні комплекси
Технологічний транспорт
Механізовані склади металопрокату
Дробеметне, дробеструйне обладнання
Фарбувально-сушильні камери

ПРОДУКЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА
РОБОТИЗОВАНІ ЗВАРЮВАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ
Підприємство є системним інтегратором Fanuc і Kawasaki – світових лідерів у виробництві робототехніки.
НВФ «Техвагонмаш» виконує комплексні проекти з роботизації зварювальних виробництв. Ми пропонуємо як універсальні рішення, так роботизовані комплекси спроектовані за технічним завданням Замовника і призначені для вирішення певної задачі.

ФАРБУВАЛЬНО-СУШИЛЬНІ КАМЕРИ
НВФ «Техвагонмаш» виробляє фарбувально-сушильні камери для фарбування рухомого складу, вантажних автомобілів, великогабаритних зварних металоконструкцій .

АВТОМАТИЗАЦІЯ ЗВАРЮВАЛЬНИХ ВИРОБНИЦТВ
Автоматизовані зварювальні комплекси для зварювання котлів з нержавіючих сталей і чорних товщиною від 5 до 30 мм і діаметром від 300 до 4000 мм
Автоматизовані зварювальні комплекси для зварювання балкових металоконструкцій, коробчатого і двотаврового перерізу.

МЕХАНІЗОВАНІ СКЛАДИ МЕТАЛОПРОКАТУ
Механізовані склади металопрокату - сучасне складське рішення для зберігання широкої номенклатури металопрокату, його контролю та ідентифікації.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ТРАНСПОРТ
Виробництво технологічного транспорту для переміщення електровозів, вантажних і пасажирських вагонів.

ДРОБЕМЕТНЕ, ДРОБЕСТРУЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
Устаткування для очищення листового і профільного металопрокату, труб, зварних металоконструкцій, великогабаритних виливків.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ " ПІД КЛЮЧ»:
ВАНТАЖНЕ ВАГОНОБУДУВАННЯ
ВИРОБНИЦТВО ТАНК-КОНТЕЙНЕРІВ
ВИРОБНИЦТВО ПРИЧІПНОЇ ТА НАВІСНОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО АВТОТРАНСПОРТУ
ВИРОБНИЦТВО СОЦІАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ

Дивитися відео - Автоматизований склад комплектуючих

Дивитися відео - Автоматизований склад стелажного типу

ТОВ "ЮЖСТАНКОМАШ" займається капітальним ремонтом верстатів різного призначення (токарних, фрезерних, свердлильних, розточувальних, стругальних верстатів з ЧПК, обробних центрів і ін), будучі партнером фірми «SIEMENS», нами виконуються модернізації систем управління металообробних верстатів, на базі комплектуючих «SIEMENS».
Також виконується модернізація механічних і гідравлічних частин верстатів з установкою нових напрямних “SCHNEEBERGER” і гідро-обладнання “REXROTH”.
Наше підприємство працює на ринку капітального ремонту і поставок металообробного обладнання близько 10 років.
За результатами різних рейтингів ТОВ «Южстанкомаш» щорічно займає 1-е, 2-е місця за своїм КЗЕД "Ремонт і технічне обслуговування верстатів".

Дивитися відео про ЮЖСТАНКОМАШ

 

Асоціація здійснює підтримку вітчизняного машинобудування шляхом:

 • пошуку нових ринків збуту, як в межах України, так і закордоном; 
 • підготовки висококваліфікованих кадрів для виробництва (інженери-конструктори, начальники виробничих дільниць, налагоджувальники та оператори виробничого обладнання); 
 • наданням допомоги в переобладнанні технічної бази підприємств та проектування виробництва під ключ;
 • наданням консультацій з розробки технічної документації на продукцію, з питань випробування, сертифікації продукції, а також сертифікації виробництва на відповідність вимогам ISO 9001;
 • пошуку інвестицій в підприємства, як в межах України, так і за кордоном;
 • надання юридичних консультацій;
 • лобіюванням інтересів вітчизняних підприємств на різних рівнях влади.

Асоціація здійснює представництво інтересів підприємств закордоном через власні представництва:

 • Польща, м. Катовіце 
 • Германія, м. Берлін 
 • Італія, м. Турин
 • Казахстан, м. Астана